Haber

Bakan Aşkın Bak: Türk sporu büyük bir atılım içinde

– Bakan Aşkın Bak: “Türk sporu büyük bir atılım içinde”

İZMİR – Gençlik ve Spor Bakan Osman Aşkın Bak, Ziraat Türkiye Kupası Finali sonrası yaptığı açıklamada, Türk sporunun büyük bir atılım içinde olduğunu söyledi. AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu da İzmir’in iki seçkin kadroyu ağırladığını belirterek, Fenerbahçe’yi tebrik etti.

Fenerbahçe’nin şampiyonluk kazandığı Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak basına açıklamalarda bulundu. Bak, “Türk sporu statlarıyla, sporcularıyla büyük bir atılım içinde” dedi. Bakın Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası finalini kazandıktan sonra İzmir’e ev sahipliği yaptığı için teşekkür ederek gazetecilere açıklama yaptı ve Gürsel Aksel Stadyumu’nun çok mükemmel bir stat olduğunu söyledi. Finale kalan iki takıma emeklerinden dolayı teşekkür eden Bak, “Kupayı kazanan Fenerbahçe takımını tebrik ediyorum. Tüm takımlarımıza Avrupa kupalarında başarılar diliyorum. Keyifli bir ortam, İzmir’de ağırlanan keyifli bir rezidans. Türk sporları içeride. statlarıyla büyük bir atılım , sporcularıyla büyük bir atılım içinde.Bize böylesine keyifli bir ortam hazırlayan Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz ve bu kupa Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun.Türk sporu çok iyi yolda iyi yol dün akşam yine süper iş çıkardılar Türk sporu Türk futbolu Avrupa Şampiyon Kulüpler finaline kaldık.İstanbul olarak Türk spor altyapısının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha tüm dünyaya gösterdi. Güzel bir aranjmandı. İstanbul’u da tebrik ediyoruz. Bu güzel organizasyon için İzmir’i ve İzmir seyircisini tebrik ediyoruz.”

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu da İzmir’in iki seçkin takımı ağırladığını belirtti. Her iki takımı da tebrik eden Kasapoğlu, “Kupayı kazanan takım Fenerbahçe’yi özellikle kutluyorum. Taraftarları tebrik ediyorum ve Türkiye’nin en keyifli statlarından biri çok özel bir rezidansa ev sahipliği yaptı. İzmir’imize teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu